Jdi na obsah Jdi na menu
 


od a az do z o Hanně

28. 8. 2008

a   Alexis Texas: Tak se měl serialovy hit HANNA MONTANA  jmenovat.Miley se to zdalo hloupe, tak to změnili.

 

b   Biografie:Miley se narodila 23.11 1992(znameni strelec) ve Franklinu/Tennssee.Měří 1,65m,má tmavě blonďate vlasy a zelené oči.

 

c  Crazy:Miley je absolutní smskoví fanatik.se svym iPhonem odešle za měsíc přes 800 textovych správ.

 

d  Disney-partička:S hvězdami Ashley Tisdale,Zacem Efronem a Vanessou Hudgens je Miley velmi dobra kamoška.Taky Jamie Lynn Spears a Sprouse Twins jsou členy její nej užasnější party.

 

e  Extra:O blonďatych vlasech Hanah Montany vznikají neuvěřitelné fámy,tkže tady je pravda.Blonďate vlasy Hanah nejsou pravé.Na podium nosím paruku,pozrazuje Miley.Šilené:Dokonce i tahle paruka se da koupit jako merchandising výrobek na internetu.

 

f  Fan-pošta:Adresapro autogram Miley zní:Hanah Montana,c/o Its Laugh Productions,Inc.,2800 West Sunset Blvd.,Blodg.11,Suite 201,Hollywood,CA 90028, usa

 

g  Giganticka budoucnost:Pravě teď Miley natačí novou řadu HANNAH MONTANA .V roce 2009 je naplanovan film :Hanna Montana,kromě toho Miley pojede taky na světové turné:Už se na něj těším a těším se do Evropy(řika Hannah)

 

h  Hobby:Ve dvanacti letech dostala Miley od sveho taty Billy Raye Stardus kytaru.Od té doby se tento nástroj naučila bravurně ovladat

 

i  Idol:Miley se hrozně líbí pisničky Kelly Clarkson a Chrise Browna.Taky je fanynka Orlanda Bloona a Jenifer Aniston a miluje serial Laguna Bearch na MTV

 

j  Jonas Brothers:Joe(18),Nick(15)a Kevin(20)byli předskokani v roce 2007 na turné Miley.S roztomilím Nickem prý Miley v zakulisí hodně flirtovala.Miley:Jsme jenom kamoši!Nick mě umí krásně rozesmát.Nic víc v tom rozhodně není

 

k  Kečup:Miley ho prostě miluje!Jsem doslova zavisla na kečupu a dokonce ho piju přímo z lahve,směje se.V americké   talk-show Jay Lena to dokonce živě ukazala!

 

l  Láska:Stáleho přítele Miley ještě do posut neměla.Ale rozhodně už má představi,jak by kluk jejich snů měl vypadat:Měl by být velky a sportovní,musí mě umět rozesmát a být vždycky připraven nabídnout mi rameno k vyplakání.Kromě toho je pro mě strašně důležitá věrnost!

 

m  Mileyino rodné jméno zní Destiny Hope Crus.Protože se ale už jako malá holička hrozně slade smála,všichni ji řikaly Smiley.Z toho se pak časem stalo Miley.V lednu 2008 se nechala pokřtít a od té doby je oficialně Miley Ray Crus.

 

n  Nejduležitějším člověkem je pro ní její otec,Billy Ray Crus.Tento country zpěvák vydal v roce 1992 obrovský hit.Achy Breaky Heart a hraje taky v Hanna Montana tátu. Miley:Tátovi na sto procent věřím a jeho rady jso pro mě hrozně duležite!

 

o  Orbit:Žvíkačky od Wrigley má nade všechno ráda ,nejradšimá příchuť Cherry Mint.Její nej oblíbenější nápoj Snapple limonáda.

 

p  Příbuzní:Mileyiny rodie Billy Ray (46) a Leticia (42) jsou pár od roku 1992.Z předchozích vztahů má Miley poloviční sourozence Brandi (21) a Trace (19).Její poloviční bratr Christopher (16) zase vznikl jako následek otcovy aféry s jednou letuškou.Braison (14) a Noah (8) jsou Mileyiny vlastni sourozenci.

 

q  Queen na internetu:Miley Crus a Hanna Montana jsou v roce 2008 nejvyhledávanější jména na Google.Když zadaš Miley Crus,naskočí ti 11 milionů odkazů,u Hanna Montana je to dokonce 18 milionů.

 

r  Rekord:Pro jednu Mileyinu show v Dallasu bylo jen ve třech minutách vyprodáno 73 000 lístků!Světový rekord!

 

s  Shopping:Nakupování je dalším Mileyliným koníčkem.Miluje volné dny, kdy se může v L.A. vydat do Bevery Hills Mall.Jejím nejoblíbenějším obchodem je Abercrombie a Fitch.

 

t  Team:Se svou nejlepší kamošku Lesley z jejího rodného města Franklinu má Miley pořád krásný vztah.Jsme pořád v kontaktu.Lesley se stará o to, abych nespýchla.Dokonce jsem ji jmenovala v pisničce  See You Again - tak moc důležitá pro mě Lesley je!

 

u Úspěch:Právě teď běží serie Hanna Montana ve 114 zemích na světě!Což zahrnuje státy jako je třeba Island ,Zimbabwe a dokonce i Ázerbajdžán.Kromě toho jsou všude ve světě k dostání i Mileyina cédéčka.

 

v  Vědělas?Miley je naprostý fnoušek televizních mistery dokumentů.Kromě toho absolutně věří na horoskopy a astrologií.

 

w  Wow!Pozor trapas!Při rozhovoru s americkou moderátorkou Barbarou Walters,který se natáčel u Miley doma,došlo k pořádnému trapasu -na záchodě praskla trubka a stříkající odpadní voda zaplavila záchod,chodbu a obývací pokoj.Miley:Bože to bylo hrozné!Nepřejte si vědět jak strašně to u nás smrdělo!

 

x X-nohy Miley teda rozhodně nemá.A i jinak je se svým tělem spokojená.Okay, mám sice trochu tlustý nos,ale kvůli tomu bych se rozhodně nikdy nenechala řezat.Nobody is perfect!

 

y  Youtube:Se svými vtipnými klipy Miley doslova okupuje tento video portál.V show Miley a Mandy Show se ukazuje v soukromí se svou kamoško Mandy Jiroux (21).Ty dvě se natáčejí při šmínkování,tancování anebo jen tak o klucích a lásce.

 

z  Zvíře:Doma v Los Angeles má Miley tři psi:Loco,Juicy a Minnie Pearl.V Tennessee pak má Miley sedm koní - žijí na ranči její babičky Loretty Finley.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

kacenka mahunova

(kacenka, 1. 4. 2015 15:49)

hanna montana je heska tak ze nevim proc ji pisete ze je kurka ona neni tak ze nesloi se vam ne kibi tak ji ne kometujde proto ze mate dos stenak vi se te takovi ani nani nemate

hanna montana

(lucka, 30. 12. 2008 12:53)

hanna méontana je fajnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn ale nekdi semi zda jako kdibi bila kurva úprotože lizala svemu tatovi kokot tak neva to se spravi ahhahahaj

Re: hanna montana

(co, 26. 12. 2011 16:15)

takle mluvis o miley je to nejlepsi yp2va4ka ti debile

Ahoj

(Miley, 17. 1. 2010 11:52)

Jsem moc ráda že mi takhle některý zvás fandí mám vás všechny moc ráda.....určitě pridte někdy na koncert

Re: Ahoj

(milča, 26. 12. 2011 16:11)

tototo si vážně ti hanna montana ti to píšeš o strášně ti fandim mam ot tebe uplně všechno aaahoj jsem kluk bidlim šikagu přijdu na všechni koncerti to ti slibuji

hanah montana

(simca, 20. 2. 2009 16:27)

ahojky nevite kde sezenu paruku hanah montany napiste mi na email nikuska-015@seznam.cz prosim potrebuju to .Hano ses nejlepsiiii zpevacka a herecka!!!!!!!!!!!

Re: hanah montana

(milča, 26. 12. 2011 16:06)

dobrý den seženete ji na internetu za 600kč napište Paruka Hanna Montana

Hannah Montana je skvělá

(Anna, 14. 10. 2010 17:43)

Hannah Montana jeúžasná mám ji moc ráda.Chtěla bych se sní někdy setkat.Miluju Hannah Montana

super hannah montana

(hedvika, 27. 1. 2010 16:32)

hannah montana je super zpěvačka a chtěla bych ji někdy vidět a taky aby mě napsala na email hedy9@seznam.cz vy taky

hajha

(prdola, 23. 1. 2010 12:18)

heli ty co se vydavas za hannu tak jsem se pobavila protoze hanna neumi cesky!!!!!!!!!!!!!!!!

Čus

(Kiki, 4. 11. 2009 19:06)

Ahoj prosímtě jak to mám udělat když chci mí tady vlastní blog?Zaregistrovat to je asi jasné a le jak má zýskat te ověřovací kód?Děkuji a napiš mi.A máš nejlepší blog.

ahoj

(mili , 26. 10. 2009 19:23)

Ahoj mám te moc ráda seš prome to nej Ahoj pa

i love

(alice, 5. 9. 2009 10:29)

hana montana je suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuppppppppppppppppppppppppeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

i love

(alice, 5. 9. 2009 10:27)

blbec

(mišulka, 5. 9. 2009 10:25)

hanu montau nenavidim

dsdv

(kiki, 18. 8. 2009 12:58)

hanno jsi super a jsi hezka

ggg

(kiki, 18. 8. 2009 12:57)

hanna montana je super

kkk

(..., 31. 7. 2009 20:41)

hanna montana je ta největší kráva na světě, dělá že kamarádí s emily, ale jenom dělá a emily to rve srdce. ať se de vicpat tahle nána pitomá....grrrrr

maily cyrus hanna montana

(dominika gerbocová, 25. 1. 2009 10:56)

ahoj hanno nemůžu uvěřit že ti píšu na tuhle stránku jsem apsolutně tvoje nejnejnenejnejnejnejen a dalších milion největší faninka a máš úžasné písničky oblečení vlasy paruku zpívám i tvé písničky psalam jsem ti už na 6 stránkách jem taky zkoro jako zpěvačka ale nejsem jsi můj idol a nejhezčí zpěvačka opravdu už od chvíle co jsem tě viděla v reklamě jsem věděla že ty bys měla být moje kamárádka moje rada jako hanna montana dětem zní dejte do všeho všechno dejte tomu na 110 procent a jděte do toho co chcete děte se o to poorat ale nedávám tady tuhle radu jako že chci ale od srdce a doufám že jsi tohle hanna montana miley přečte naschledanou a hodně štěstí s kariérou ahoj

vole to je supr

(dadik, 19. 11. 2008 19:36)

tak toto je pecka tak čau děcka